کمیسیون

شرکت ما بیشترین کمیسیون را به بازاریاب شبکه ای ارائه می کند. شما با هدایت ترافیک سایت خود و شبکه مشتریان می توانید شروع به کسب درآمد کنید. طرح افزایشی لات ریبیت ما بسیار رقابتی است و در ازای هر مشتری که شما به شرکت معرفی می نمایید، کمیسیون سخاوتمندانه ای دریافت خواهید کرد.

لات ریبیت

شما برای هر لات از ترید یک مشتری فعال، کمیسیون لات ریبیت با نرخ ثابت دریافت خواهید کرد. فردی که طرح لات ریبیت را انتخاب نماید، برای فعالیت های تجاری مشتریان خود پاداش دریافت خواهد کرد. مقدار کمیسیون لات ریبیت بسته به سرمایه مشتریان فعال اندازه گیری می شود.

طرح الماس
۵۰%
طرح پلاتینیوم
۳۵%
طرح طلایی
۲۵%
طرح نقره ای
۲۰%
طرح پایه
۱۵%

قابلیت افزایش حجم درآمدی

این طرح مناسب افرادی است که تریدرهای واقعی را معرفی کنند، بنابراین برای هر تعداد لات که مشتری ترید کند به شما کمیسیون پرداخت می شود. در آغاز، مشتریان معرفی شده توسط شما احتمالا یک حساب مینی با ۹,۹۹۹‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍$ بازخواهند کرد، در نتیجه شما درطرح پایه ای قرار می گیرید که در این حالت به شما مقدار 15٪ از هر تعداد لات ترید مشتری، کمیسیون پرداخت می شود.

با افزایش تعداد مشتریان فعال و بالا رفتن حجم سرمایه آنها بین ۱۰۰۰۰$ - ۲۹,۹۹۹ $، شما در جایگاه طرح نقره ای قرار خواهید گرفت که در این حالت به ازای هر لات از ترید یکی از مشتریان، به شما ۲۰% کمیسیون پرداخت خواهد شد.

در زمانی که حجم سرمایه مشتریان به ۳۰,۰۰۰$ - ۴۹,۹۹۹ $ برسد، شما در جایگاه طرح طلایی قرار گرفته و به ازای هر لات ترید ۲۵% پاداش می گیرید. برای قرار گرفتن در طرح پلاتینیوم حجم سرمایه باید بین ۵۰,۰۰۰$ - ۹۹,۹۹۹ $ باشد تا ۳۵% کمیسیون به شما تعلق بگیرد و در نهایت طرح الماس عبارتند از زمانیکه حجم سرمایه مشتریان بالاتر از ۱۰۰,۰۰۰$ شود، بنابراین شانس دریافت ۵۰% کمیسیون در هر لات برای شما فراهم می شود.

چرا طرح لات ریبیت ؟

  • دریافت کمیسیون های بلند مدت از فعالیت های تجاری هر یک از مشتریان.
  • قابلیت به دست آوردن کمیسیون قابل توجه از تعداد انگشت شماری تریدر.
  • پرداخت سریع کمیسیون شما در هر زمان که مشتری یک لات ترید نماید.
  • هر چه مشتریان شما بیشتر ترید کنند، بنابراین شما بیشتر درآمد کسب خواهید کرد.

روش های پرداخت