ابزارها

تمام تلاش ما در اختیار گذاشتن ابزارهای لازم برای همکار بازاریاب است، تا بتواند سود کسب کند به طوری که به حداکثر پتانسیل خود برسد. کافیست فقط بر روی آنچه بهترین هستید تمرکز کنید و بقیه را به ما بسپارید! سعی ما کمک به شما برای جذب مشتری و تبدیل کردن آنها به تریدر فعال است. با سیستم ارجاع ساده و همچنین ابزار گزارشی، شما می توانید علاقه مخاطبان خود را ضبط و ترافیک فعالیت آنها را مدیریت کنید و کمیسیون خود را به راحتی دریافت نمائید.

ابزارهای بازاریابی

ابزارهای بازاریابی

ما با درآمیختن خلاقیت و تخصص، گسترده ترین ابزارهای بازاریابی را ایجاد کرده تا باعث افزایش پویایی در وب سایت شما گردد و در این راستا ارائه فعالیت های تبلیغاتی ما توسط شما را به یاد ماندنی و سودآور کند.

شما می توانید با انتخاب هر یک از ابزارهای بازاریابی ما و قراردادن آنها در سایت، وبلاگ و یا شبکه اجتماعی خود با شرکت ما همکاری کنید. همچنین با بهره گیری از طیف گسترده ای از ابزارهای بازاریابی بهینه سازی شده برای تلفن همراه می توانید در این عرصه نیز با ما همکاری نمائید.

با انتخاب هر یک از فیلم های موجود، می توانید محصولات و سرویس های شرکت TeleTrade را با زبان های مختلف تبلیغ کنید.

ابزارلندینگ پیج یکی از پر مخاطب ترین و پاسخگوترین ابزارها در مسیر بازاریابی های اخیر است که باعث افزایش جذب بازدید کنندگان می شود.

با کمک بنرهای تصویری مختلف و فلش بنرها با تم های متنوع و همچنین با سایز و زبان های متفاوت میتوان وب سایت خود را موثرتر نمائید.

ارائه چشم انداز هفتگی ونمای کلی از مهم ترین ارزها، طلا، شاخص ها و اخبارهای بازار سهام .

قالب های مختلف ایمیل با محتوای جدید برای ارسال به مشتریان آینده به منظور به حداکثر رساندن گردش ترافیک شما.

با مجموعه ای از مقالات آموزشی بسیار آموزنده و تفسیر بازار، محتوای وب سایت خود را غنی کنید.

ویجت ها

شما می توانید از انواع ویجت های مفید با قابلیت تنظیم رنگ، طراحی، اندازه و شکل براساس و مطابق سبک سایت، وبلاگ و یا فروم خود، بهره مند شوید.

جذب مخاطبان بیشتر با تقویم اقتصادی در زمان واقعی و با ارائه وقایع مهم اقتصادی از سراسر جهان.

قابلیت ارائه نرخ لحظه ای ارزها به طور مستقیم از پلت فرم متا تریدر. برای افزایش مراجعه کنندگان، می توانید این ویجت را دانلود و در وب سایت خود قرار دهید.

تبدیل ساعات مناطق مختلف جهان

با کمک ابزار مبدل ساعات مناطق مختلف جهان، توجه مخاطبان خود را جلب کنید و به آنها در پیدا کردن تفاوت ساعات بین شهرهای مختلف جهان، کمک کنید.

تبدیل نرخ ارز

تعداد بازدید کنندگان به سایت خود را با این ویجت افزایش دهید. تبدیل نرخ ارزهای مختلف به هم در زمان واقعی.

ویجت محبوبی است که در زمان واقعی، قیمت خرید و فروش بیش از ۱۳۰ مورد از ابزارها در فارکس و CFD را نشان می دهد.

امکان داشتن نمودار زنده عملکرد معامله گران برجسته، با در اختیار داشتن پلت فرم همگام سازی تجاری محبوب شرکت.

جدول نرخ سهام

بزرگترین مبادلات سهام در سراسر جهان را با نمایش نرخ سهام عمده در زمان واقعی در وب سایت خود داشته باشید و سایت خود را ارتقا دهید.

ماشین حساب

از طریق آیتم ماشین حساب، به بازدید کنندگان خود برای تعیین جزئیات معاملات خود و مدیریت آن ها کمک کنید.