درباره شرکت TeleTrade

TeleTrade از سال ۱۹۹۴ به عنوان یکی از موفق ترین بروکرهای جهانی در صنعت فارکس مشغول به کار است که با داشتن ۲۰۰ دفتر کار در ۳۰ کشور مختلف و ۳۰۰۰ کارمند حرفه ای و متخصص در این عرصه فعالیت می کند. شهرت این شرکت بر مبنای اطمینان و احترام است که در این راستا کسب جوایز متعدد و معتبر از موسسات و مراکز رسمی جهانی نشان دهنده این دو اصل در شرکت ما می باشند. این جوایز به نشان قدردانی از تعهد شرکت در ارائه خدمات بهتر و توسعه هر چه بیشتر سرویس ها به آن اهدا شده است.

شرکت با ارائه شرایط مطلوب و مناسب برای همکار خود، بدون سرمایه اولیه و بدون احتمال خطر، همکاری و فعالیت لذت بخشی را برای او فراهم می سازد. شرکت ما پرداخت کننده بیشترین کمیسیون به همکاران خود می باشد.

شرکت ما با در اختیار گذاشتن پلتفرم های محبوب و رایج MetaTrader4 و MetaTrader5 ، ایجاد اسپرد ثابت و شناور در ۱۳۰ ابزار معاملاتی مختلف، به همراه امکان دسترسی به کلاس های آموزشی گروهی و یا کلاس های آموزشی خصوصی به مشتریان خود و در نهایت خدمات و سرویس های بیشتر به آنها، به عنوان بروکر بزرگ و بین المللی فعال در این عرصه شناخته شده است.

چرا مشتریان به شرکت
TeleTrade اعتماد می کنند:

عضو رسمی Warsaw Stock Exchange .
ابزارهای متنوع Forex و CFDs
در بازار سهام، معاملات آتی
(معاملات سلف)، فلزات گرانبها
و ارزهای مختلف.
وجود پلتفرم های: متاتریدر4 ،
متاتریدر4 MultiTerminal
و متاتریدر5 .
تحلیل روزانه بازار، چشم انداز
هفتگی و ابزارهای تجارت.
آموزش های گروهی یا فردی
توسط کارشناسان متخصص.
تفکیک و حفاظت بودجه مشتری
ها تحت نظارت سازمان ICF.
ارائه خدمات به بیش از ۱۵ زبان
مختلف توسط دفترهای محلی
به صورت ۲۴/۵.
رویکرد واقع بینانه در تجارت با
ایجاد اسپرد ثابت.
اخبار TeleTrade

TeleTrade برنده جایزه معتبر "بهترین برنامه بازاریاب شبکه ای اروپا در سال ۲۰۱۵" شد.

TeleTrade برنده جایزه معتبر "بهترین برنامه بازاریاب شبکه ای اروپا در سال ۲۰۱۵ " شد. TeleTrade مفتخر است تا اعلام کند که موفق به کسب بهترین برنامه بازاریاب شبکه ای اروپا در سال ۲۰۱۵ توسط International Finance Magazine Awards شده است. بنابراین یک بار دیگر، شرکت TeleTrade با رسیدن به بهترین جایگاه در ارائه خدمات مالی و بازاریاب شبکه ای، شایستگی خود را در عرصه تجارت فارکس ثابت کرد .

TeleTrade برنده جایزه معتبر "بهترین برنامه بازاریاب شبکه ای اروپا در سال ۲۰۱۵" و همچنین موفق به کسب "بهترین ارئه کننده برنامه آموزشی اروپا در سال ۲۰۱۵" شد.

TeleTrade برنده جایزه معتبر "بهترین برنامه بازاریاب شبکه ای اروپا در سال ۲۰۱۵" و همچنین موفق به کسب "بهترین ارئه کننده برنامه آموزشی اروپا در سال ۲۰۱۵" شد. TeleTrade پیشرو در ارائه خدمات مالی، موفق به دریافت جایزه" بهترین برنامه بازاریاب شبکه ای اروپا در سال ۲۰۱۵" و" ارائه کننده بهترین خدمات آموزشی اروپا در سال ۲۰۱۵" توسط Global Financial Market Review شد.

جوایز